strela.zebrak@seznam.cz Vápenice 56, 26753, Žebrák IČO: 228 47 499 2900096887/2010
Atletický oddíl: Turistický oddíl:
2. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy, Roztoky u Prahy

12. 06. 2020Pavla

V pátek 12.  6.  2020 se v Roztokách u Prahy konalo 2. kolo KPD mladšího žactva.

Náš oddíl si, i přes nedostatek atletů v této kategorii, vedl velice dobře. Za družstva bojovalo pouze 6 žákyň a 4 žáci.

Družstvo děvčat připsalo na konto oddílu celkem 16 bodů. Nejprve Eliška Diedrichová skvělým 3. místem na 60 m překážek získala 8 bodů, a poté ještě přidala 3 body v běhu na 300 m. Karolína Bělíčková svým 6. místem ve vrhu koulí vybojovala 5 bodů.

Chlapci připsali na konto družstva celkem 11 bodů. Nejprve zabodoval Vojtěch Pergl ve finále skoku dalekém, kde získal 4 body, a poté ještě přidal 3 body ve finále běhu na 60 m. Lukáš Bubník bodoval v běhu na 800 m a připsal tak další 3 body. Poslední „klučičí“ bod získala štafeta 4x60 m ve složení Dominik Pešek, Vojtěch Pergl, Karel Pech a Lukáš Bubník.

Počasí připomínalo „prádelnu“ a výkonům moc nenahrávalo, i přesto získali naši atleti mnoho nových osobních rekordů a ze závodů odjížděli spokojení.