strela.zebrak@seznam.cz Vápenice 56, 26753, Žebrák IČO: 228 47 499 2900096887/2010
Atletický oddíl: Turistický oddíl:
Výsledky atletického oddílu - Zlatá medaile a osobní rekordy staršího žactva ve Vlašimi

20. 05. 2024Petr

V neděli 19. května 2024 se ve Vlašimi konaly Krajské přebory jednotlivců staršího žactva. Přestože byla tato věková kategorie z našeho oddílu nejméně zastoupená (tři chlapci a čtyři dívky) a naši atleti čelili silné konkurenci, dokázali dosáhnout významných úspěchů. Tím největším bylo vítězství Valentýny Hrdličkové v běhu na 1500 metrů.

Kromě vítězství Valentýny Hrdličkové jsme dosáhli dalších skvělých umístění a osobních rekordů: Adéla Gregovská byla čtvrtá ve skoku vysokém, Lukáš Bauer obsadil šesté místo v běhu na 800 metrů, Mikuláš Pilich byl rovněž šestý v běhu na 1500 metrů a Alice Hejhalová skončila osmá ve finále vrhu koulí 3 kg. Tyto úspěchy jsou velkým příslibem pro budoucí závody a ukazují, že i menší oddíly mohou dosahovat skvělých výsledků.

Gratulujeme všem našim atletům k jejich skvělým výsledkům a děkujeme za vynikající reprezentaci oddílu!