strela.zebrak@seznam.cz Vápenice 56, 26753, Žebrák IČO: 228 47 499 2900096887/2010

Hlavní náplní atletického oddílu je vybudování pozitivního vztahu k pohybu a zdokonalování fyzických dovedností dítěte. To může projít v oddíle kompletním cyklem atletické výchovy - od minipřípravky až po juniory.

Více

Aktuality

Výsledky Běhu na Pískovnu 2019

Byly zveřejněny výsledky 9. ročníku Běhu na Pískovnu, který se konal v sobotu 19. 10. 2019.

Petr 20. 10. 2019
Běh Bohutínem

V sobotu 12. 10. 2019 proběhl 6. závod Krajského přeboru v přespolním běhu mládeže.
Za krásného slunečného počasí se sešlo 45 závodníků z našeho oddílu a 9 z nich se podařilo vystoupat na stupně vítězů.
1. místo: Štěpán Lisý, Eliška Humlová, Vojtěch Kohout a Jiří Pech
2. místo: Lukáš Bauer, Vojtěch Pergl
3. místo: Barbora Lisá, Lukáš Bubník, Matěj Šimurda, Nela Sedláčková
V kategorii dorostenek Jitka Menclová získala 2.místo, stejně jako Anna Perglerová v kategorii žen. Richard Šimurda ve své kategorii zvítězil a celkově získal 3. místo.
Tento závod se našim atletům velmi vydařil. Blahopřejeme a budeme držet pěsti i v posledních dvou závodech.

Pavla 17. 10. 2019
Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze
Zobrazit všechny příspěvky

Hlavní náplní atletického oddílu je vybudování pozitivního vztahu k pohybu a zdokonalování fyzických dovedností dítěte. To může projít v oddíle kompletním cyklem atletické výchovy - od minipřípravky až po juniory. Tréninkové skupiny se scházejí pravidelně od pondělí do pátku v areálu ZŠ Žebrák, starší děti pak i na nedělní trénink. O kvalitní vedení se stará bezmála 20 kvalifikovaných trenérů. Samozřejmostí jsou účasti na atletických závodech, na nichž naši svěřenci čerpají mnoho zkušeností a sklízejí úspěchy na republikové úrovni.

Minipřípravka

Trénink je zaměřen na zlepšení koordinace pohybů, rovnováhy, rychlosti a postřehu.

Více

Přípravka

Průprava atletických dovedností - běhy, skok vysoký, skok daleký, překážky, hody a vrhy.